Korzystne dla skóry zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie

Korzystne dla skóry zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie

Korzystne dla skóry zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie. W dziedzinie medycyny estetycznej, podobnie jak gdzie indziej, istnieją wyraźne wskazania i przeciwwskazania do jakichkolwiek interwencji. Dlatego też, przed przystąpieniem do jakichkolwiek zabiegów medycyny estetycznej w Szczecinie kosmetolog przeprowadza dość długą rozmowę z pacjentem, a dopiero potem stosuje dowolną metodę, która została wspólnie wybrana. Kosmetologia to zabiegi odmładzająco-lecznicze, które wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Zabiegi laserowe medycyny estetycznej w Szczecinie

Korzystne dla skóry zabiegi medycyny estetycznej w SzczecinieW dziedzinie medycyny estetycznej w Szczecinie wykorzystywane są innowacyjne technologie laserowe, najnowsze techniki zabiegowe i wyłącznie leki najwyższej jakości. Po 25 roku życia pojawiają się na twarzy pierwsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, rozszerzone pory, zmarszczki wokół oczu, nierówny koloryt skóry itp. W trakcie życia niepożądane objawy na twarzy i ciele kumulują się i tworzą się: blizny, rozstępy i ślady różnych chorób.
Dzisiejsze aktywne kobiety i mężczyźni starają się pozostać młodymi i atrakcyjnymi. Istnieje wiele propozycji zabiegów kosmetologicznych wykonywanych przy użyciu z najnowocześniejszych technologii laserowych. Zabiegi zapewniają radykalną odnowę skóry, usuwają takie objawy jak: przebarwienia, porowatość skóry, wszelkiego rodzaju zmarszczki, matową, szarą cerę. A także kurze łapki, rozmyty owal twarzy, blizny potrądzikowe. Takie zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie wykonują doświadczeni specjaliści.

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych

Sieci naczyniowe to obszary z rozszerzonymi naczyniami na twarzy. Dość powszechne zjawisko, które występuje głównie u kobiet. Przyczyny pojawiania się pajączków:

 • Genetyczne predyspozycje
 • Choroba wątroby
 • Zaburzenia odpływu żylnego
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Urazy
 • Leki hormonalne itp.

W salonie medycyny estetycznej w Szczecinie do usuwania naczyń krwionośnych wykorzystuje się system laserowy oraz jego unikalną technologię. Wbudowany system komputerowy oblicza głębokość i czas penetracji wiązki lasera. Pozwala to skutecznie i bezboleśnie usunąć pajączki o dowolnej złożoności. Trądzik różowaty to naczyniowa choroba skóry, w której pojawiają się sieci naczyniowe, rozszerzone naczynia włosowate. W wyniku działania wiązki laserowej ściany naczynia sklejają się. Małe naczynia są usuwane bez śladu, duże plamy naczyniowe, naczyniaki krwionośne, bledną i znacznie zmniejszają się. Efekt lasera występuje tylko na ścianach rozszerzonych naczyń włosowatych, nie ma wpływu na otaczające tkanki i zdrowe naczynia.

Medycyna estetyczna w Szczecinie i wypełnienie kwasem hialuronowym

Biorewitalizacja to zabieg szeroko stosowany w medycynie estetycznej w walce ze starzeniem się skóry i różnymi problemami skórnymi. Jest to biologiczna metoda rewitalizacji skóry polegająca na wstrzykiwaniu niewielkich dawek czystego kwasu hialuronowego. Zastrzyki z kwasu hialuronowego to jedna z najpopularniejszych metod wygładzania i napinania skóry. Kwas hialuronowy może wypełnić i uelastycznić usta oraz nadać kształt policzkom.To substancja naturalnie występująca w skórze, wypełniająca przestrzenie międzykomórkowe naskórka, zatrzymująca wodę. W organizmie młodego człowieka występuje dużo kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra jest elastyczna, ale wraz z wiekiem jego ilość maleje. Skóra traci elastyczność, co prowadzi do powstawania zmarszczek.

Salon medycyny estetycznej w Szczecinie wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego do:

 • Wygładzenia zmarszczek (nawet głębokich)
 • Korekta i modelowanie kształtu kości policzkowej, ust, nosa, brody, okolic oczu, owalu twarzy
 • Wzmocnienie mieszków włosowych.

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego natychmiast pojawia się efekt nawilżenia skóry. Jednocześnie stymuluje syntezę kolagenu i produkcję własnego kwasu hialuronowego. W efekcie skóra jest nawilżona, odnowiona, widoczność zmarszczek zostaje zredukowana, skóra wygląda młodziej i gładko, a jej właściwości ochronne rosną. Efekt można zobaczyć natychmiast po zabiegu. Zwykle trwa od 4 do 12 miesięcy. Następnie kwas hialuronowy rozkłada się w skórze i zabieg należy powtórzyć.

Toksyna botulinowa należy do zabiegów medycyny estetycznej w Szczecinie

Toksyna botulinowa (botox) to naturalna toksyna, która hamuje uwalnianie acetylocholiny. Hamuje połączenia znajdujące się między zakończeniami nerwowymi a mięśniami. Dzięki temu nie dochodzi do skurcz danego mięśnia.

Botoks jest wykorzystywany do:

 • Usuwania zmarszczek mimicznych
 • Wygładzania zmarszczek takich jak: kurze łapki, oraz w obszarze czoła, między brwiami, bruzdy nosowo-wargowe
 • Eliminowanie lub znaczne ograniczanie nadpotliwości stóp oraz dłoni
 • Likwidowanie blizn pooperacyjnych.

Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po tygodniu i utrzymują się do pół roku. Po tym czasie można powtórzyć procedurę. Zastrzyki kosmetyczne pomagają zachować młodość i wyeliminować różne defekty kosmetyczne bez uciekania się do interwencji chirurgicznej. To bardzo skuteczny i bezpieczny sposób na poprawę wyglądu i odzyskanie pewności siebie. Doskonale integrują się z każdym programem przeciwstarzeniowym, zapewniając przewidywalne i harmonijne rezultaty.

Co to są badania geotechniczne gruntu? Previous post Co to są badania geotechniczne gruntu?
Co warto kupić w sklepie dla puszystych? Next post Co warto kupić w sklepie dla puszystych?