Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainypraca za granicą to trudny i odpowiedzialny krok w życiu. Ale jeśli zrobisz to dobrze z profesjonalistami w swojej dziedzinie, życie będzie lepsze. Dlatego bardzo ważne jest, aby ten krok był realizowany przez rzetelną agencję pracy dla ukraińskich pracowników. Kompleksowo wspieramy firmy poszukujące kompetentnych pracowników oraz chętnych do pracy na uczciwych i rozsądnych warunkach. Zakres współpracy jest zawsze ustalany indywidualnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz wsparcie, którego naprawdę potrzebujesz w tej chwili.

Agencja pracy dla pracowników Ukrainy

Co wyróżnia naszą ukraińską agencję pracowniczą na rynku:

 • Praktyczna wiedza i doświadczenie.
 • Uczciwe i uczciwe podejście.
 • Pełne wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i wypełnieniu kluczowych formularzy.
 • Pełne wsparcie w zarządzaniu pobytem pracowników z Ukrainy (m.in. pomoc w znalezieniu zakwaterowania, uzyskaniu prawa jazdy, uzyskaniu opieki zdrowotnej, szkół, ubezpieczenia itp.).
 • Organizuj zatrudnienie od początku do końca.
 • Duża baza pracodawców i pracowników.
 • Osobista współpraca.
 • Wynajem pracowników.
 • Odpowiedzialność i bezpieczeństwo.
 • Profesjonalne porady prawne, zawodowe i biznesowe.
 • Usługi podatkowe, księgowość i zarządzanie personelem.
 • Tłumaczenie dokumentów.

Dokładamy wszelkich starań, aby stale poszerzać zakres naszych usług, podnosić jakość współpracy, poszerzać sieć partnerów oraz doskonalić umiejętności naszych ekspertów. Chętnie omówimy szczegóły współpracy z pracodawcami i pracownikami z Ukrainy https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/, aby wypracować najlepszy model.

Doradztwo biznesowe – we wszystkim pomagamy

Nasza agencja na różne sposoby wspiera pracowników i przedsiębiorców z Ukrainy. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi ekspertów jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi doradcze, w tym: doradztwo prawne, rejestrację i zarządzanie firmą w Polsce (strategia i formalności), uzyskanie niezbędnych dokumentów i licencji, sprawy administracyjne i kadrowe, rekrutację.

Nasza pomoc może być w dowolnym zakresie, w zależności od rzeczywistych indywidualnych potrzeb. Może być ograniczony do konsultacji lub bardziej praktyczny. Doświadczenie pokazuje, że to elastyczne podejście jest najbardziej korzystne. Dzięki temu szybciej zorganizujesz swoje wydarzenia, zoptymalizujesz je, wyznaczysz właściwe cele i rozwiniesz skrzydła.

Rekrutuj pracowników z Ukrainy

Usługi rekrutacyjne to jedna z najczęściej wybieranych form współpracy z naszą agencją i jeden z najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania wartościowych i wysoko wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy. Selekcja pracowników opiera się na wielu poziomach selekcji, dzięki czemu mamy pewność, że potrzeby kandydata zostaną zaspokojone. W naszej pracy wykorzystujemy takie metody jak analiza danych biograficznych i ankiety. Zapewniamy również, że wszystkie linki udostępniane przez innych pracodawców są odpowiednio weryfikowane.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić firmy i potencjalnych pracowników przez cały proces rekrutacji, aktywnie w nich uczestnicząc. Po otrzymaniu potwierdzenia pomożemy pracownikowi z Ukrainy przystosować się do nowego życia i przejąć wszelkie obowiązki organizacyjne i formalne. Aby dobrać odpowiednich kandydatów do konkretnego zadania i zestawu celów, musimy podać kluczowe szczegóły dotyczące oczekiwanej specjalizacji pracownika, liczby stanowisk do obsadzenia i nie tylko. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt!

Charakterystyka rynku pracy pracowników ukraińskich w Polsce

Formalne zatrudnienie pracowników ukraińskich w Polsce uprawnia do wykonywania następujących rodzajów pracy:

 1. Przemysł – Praca w męskich i żeńskich fabrykach produkcyjnych.
 2. Usługi – Kobiety znajdują pracę w salonach kosmetycznych, kawiarniach, restauracjach i sklepach.
 3. Budownictwo – Mężczyźni pracujący w branży budowlanej mogą znaleźć zatrudnienie w firmach budowlanych.
  kierowca.
 4. Praca w rolnictwie – Zbiór i praca w gospodarstwie nie wymagają specjalnych umiejętności.

Legalność zatrudnienia pracowników ukraińskich w Polsce

Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy

Zatrudnienie w Polsce można uzyskać na podstawie zezwolenia na pobyt, które uprawnia pracowników z Ukrainy do legalnego zamieszkania i pracy na terenie RP. Pobyt może stanowić taki dokument: zezwolenie na pobyt czasowy lub stały, zaświadczenie wydane przez Urząd do Spraw Cudzoziemców o korzystaniu z ochrony czasowej lub paszport do ruchu bezwizowego.

Obywatele kraju korzystają z ochrony czasowej od 24 lutego 2022 r., zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy Ukraińcom w związku z działaniami wojennymi w kraju. Legalność ich pobytu w Polsce gwarantowana jest przez 18 miesięcy, do 23 sierpnia 2023 roku. Pracownicy z Ukrainy https://napinany.pl/ukrainscy-pracownicy/ otrzymywali numer Pesel po złożeniu wniosku w urzędzie miasta lub gminy.

Obywatele Ukrainy, którzy nie uzyskali jeszcze zezwolenia na pobyt, ale zaczęli ubiegać się o ten dokument przed 24 lutego, mają możliwość uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy lub stały lub przedłużenia wizy Schengen. Gubernator podbija dokument podróży, potwierdza przyjęcie wniosku i automatycznie staje się rezydentem.

Ile trwa spalenie zwłok w krematorium dla psów? Previous post Ile trwa spalenie zwłok w krematorium dla psów?
Ile zarabiają specjaliści SEO Next post Ile zarabiają specjaliści SEO